KEINMAG http://keinmag.com No Magazine en-ca info@keinmag.com Copyright 2017 Hanna Rédling - BÓBITA http://keinmag.com/blog/hanna-rdling-bbita http://keinmag.com/blog/hanna-rdling-bbita
]]> In this series, Hanna Rédling worked through the experiences and stories of young girls of the same age as herself, as well as her own stories, contemplating on the fears and anxieties, the clumsiness of becoming a woman, and growing up.
Minval - Çağla Çağlar http://keinmag.com/blog/minval-cagla-caglar http://keinmag.com/blog/minval-cagla-caglar
]]> <i>Now tell me, does your life look more like the daring apple who falls from the tree, or more like the idle apple on it?</i>
Destino by Salvador Dali & Walt Disney http://keinmag.com/blog/destino-by-salvador-dali-walt-disney http://keinmag.com/blog/destino-by-salvador-dali-walt-disney
]]> The short film by Salvador Dalí and Walt Disney begun in 1946 and only finished in 2003, it tells the story of Chronos (the personification of time in ancient Greece) and his impossible love affair with a mortal woman, played out against a landscape of Dalí's surreal imagery.
Murat Palta http://keinmag.com/blog/murat-palta http://keinmag.com/blog/murat-palta
]]> İlk kişisel sergisi ’Tasvir-i Beyaz Perde’ ile Kill Bill, Pulp Fiction filmlerinin yapım şirketi Miramax’ın dikkatini çeken; Osmanlı'nın saltanatını güncel filmlere, kitaplara uyarlayan minyatür çizeri Murat Palta’yla konuştuk .
Architecture in Cinema http://keinmag.com/blog/architecture-in-cinema http://keinmag.com/blog/architecture-in-cinema
]]> Jorge Luengo, ünlü filmlerin göz dolduran, fütüristik ve gündelik mimariye dikkat çeken sahnelerini bir araya toplamış.&nbsp;
Harem Bath (Duygu - Begüm Öztürk) http://keinmag.com/blog/harem-bath-duygu-begum-ozturk http://keinmag.com/blog/harem-bath-duygu-begum-ozturk
]]> <font face="Arial, Verdana" size="2">Young entrepreneurial siblings from Istanbul,</font><span style="font-family: Arial, Verdana; font-size: 10pt; font-style: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: normal;">&nbsp;Duygu and Begüm, founded </span><span style="font-family: Arial, Verdana; font-size: 10pt; font-style: normal; font-variant-caps: normal;"><b>Harem Bath</b></span><span style="font-family: Arial, Verdana; font-size: 10pt; font-style: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: normal;"> in London two years ago. We interviewed the Öztürk sisters about how they settled in the UK, their&nbsp;</span><font face="Arial, Verdana" size="2">100% organic cotton hammam products that have already made&nbsp;their way into London hotels &amp; spas and their new beach wear collection.</font>
#keineditorial Transformation // Valeria Semushina http://keinmag.com/blog/keineditorial-transformation-valeria-semushina http://keinmag.com/blog/keineditorial-transformation-valeria-semushina
]]> <span style="background-color: rgb(255, 255, 255);"><font color="#333333" face="Open Sans, Arial, Helvetica, sans-serif"><span style="font-size: 12px;">Transformation // Valeria Semushina // Photographer: Kazim Gunyar</span></font></span>
#keineditorial: Valentina Georgia Pegorer http://keinmag.com/blog/keineditorial-valentina-georgia-pegorer http://keinmag.com/blog/keineditorial-valentina-georgia-pegorer
]]> <div style="box-sizing: border-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 12px; line-height: inherit; font-family: &quot;Open Sans&quot;, Arial, Helvetica, sans-serif; vertical-align: baseline; color: rgb(51, 51, 51); text-align: -webkit-center; background-color: rgb(255, 255, 255);"><div style="text-align: left; box-sizing: border-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-stretch: inherit; line-height: inherit; vertical-align: baseline;">Valentina Georgia Pegorer styled by Valeria Semushina / Photographer Kazim Gunyar</div></div>
Dull Men's Club http://keinmag.com/blog/dull-mens-club http://keinmag.com/blog/dull-mens-club
]]> For the ones who are born to be dull
PARADISE http://keinmag.com/blog/paradise http://keinmag.com/blog/paradise
]]> Yağlıboya bir eseri izlemek?<div>Bosch- The Garden of Earthly Delights STUDIO SMACK tarafından anime edilmiş çağdaş yorumuyla MOTI'de.</div>
Fashion Editorial: Humming Bird http://keinmag.com/blog/fashion-editorial-humming-bird http://keinmag.com/blog/fashion-editorial-humming-bird
]]> ein foto #keinfashion
Commodo | Hadi Hadi Ah http://keinmag.com/blog/commodo-hadi-hadi-ah http://keinmag.com/blog/commodo-hadi-hadi-ah
]]> Londra bazlı producer'ın orta doğu esintili hip-hop beatlerini dinle
Color TV, No Vacancy http://keinmag.com/blog/color-tv-no-vacancy http://keinmag.com/blog/color-tv-no-vacancy
]]> Disney Meets David Lynch&nbsp;with a Nicolas Winding Refn twist.
SoapOpera Fanzine http://keinmag.com/blog/soapopera-fanzine http://keinmag.com/blog/soapopera-fanzine
]]> A visual diary for contemporary girls from Italy
Cassius - Action ft. Cat Power, Mike D http://keinmag.com/blog/cassius-action-ft-cat-power-mike-d http://keinmag.com/blog/cassius-action-ft-cat-power-mike-d
]]> Volkanik bir ada, goril kostümleri, pizza ve şarap
A New Error http://keinmag.com/blog/a-new-error http://keinmag.com/blog/a-new-error
]]> <p class="p1"><span class="s1">Deneysel tasarimlariyla sanat eserlerini giyilebilir forma donusturen A New Error’un yeni "editorial"i&nbsp; ve kolaj sanatcisi Selen Celik’in marka icin yarattigi isler. Enjoy!</span></p>
Lola Dupré http://keinmag.com/blog/lola-dupr http://keinmag.com/blog/lola-dupr
]]> Lola Dupré ve sürrealizm-cubism dolaylarında dolaşan işleri
I'm a piece of Garbage http://keinmag.com/blog/im-a-piece-of-garbage http://keinmag.com/blog/im-a-piece-of-garbage
]]> Kenara köşeye atılmış eşyaların üzerine cümleler yazıp fotoğrafladılar. Bir Dirty Bandits ve Gui Machado işbirliği.
Bethany Vargas - Pushpull http://keinmag.com/blog/bethany-vargas-pushpull http://keinmag.com/blog/bethany-vargas-pushpull
]]> As an artist you battle with your self internally. Wether its, "Am i good enough?" , "Who am I as an artist?", "What am I doing?". Battling with what you used to know and when you knew who you were. Left with nothing but a broken spirit.<div>The two characters in this short video represent the tiresome fluctuation of not feeling the normal self that I have known for 20 years. </div>
Alan Sailer http://keinmag.com/blog/alan-sailer http://keinmag.com/blog/alan-sailer
]]> <span style="font-size: 13.3333px;">Alan Sailer'ın&nbsp;</span>high-speed fotoğraflarıyla "o saniye"ye.
Melisa King http://keinmag.com/blog/melisa-king http://keinmag.com/blog/melisa-king
]]> Resme, kağıda, kaleme, boyaya tutkuyla bağlı bir ressam tanımak isterseniz Melisa King ile konuştuklarımızı okuyun!
Hotel 22 http://keinmag.com/blog/hotel-22 http://keinmag.com/blog/hotel-22
]]> Silicon Valley'de her akşam gayrı resmi bir evsizler yurduna dönüşen 22 numaralı otobüste bir gece geçirmeye var mısınız?&nbsp;
Kitchen http://keinmag.com/blog/kitchen http://keinmag.com/blog/kitchen
]]> Amsterdamlı fotoğrafçı Lara Verheijden ve stylist Mark Stadman'ın yeni serisi Kitchen.
#keineditorial: ORIEL http://keinmag.com/blog/keineditorial-oriel http://keinmag.com/blog/keineditorial-oriel
]]> <span style="font-weight: normal;">Sarah Kinder X Vincent Le Chapelain for </span><b>KEIN</b>.
Emre Aktuna http://keinmag.com/blog/emre-aktuna http://keinmag.com/blog/emre-aktuna
]]> Emre ile Charles Manson'dan Dante'nin Inferno'suna uzanabilen tasarım süreçlerini ve ilham kaynaklarını konuştuk.
Johanna Noack http://keinmag.com/blog/johanna-noack http://keinmag.com/blog/johanna-noack
]]> Johanna Noack'in flat dünyasına hoş geldiniz
CHIEN-WEN LIN http://keinmag.com/blog/chien-wen-lin http://keinmag.com/blog/chien-wen-lin
]]> Fotoğraf ve film üzerine yoğunlaşmış New York bazlı görsel sanatçı Chien-Wen Lin'in dünyasına buyrun
Dolly Faibyshev http://keinmag.com/blog/dolly-faibyshev http://keinmag.com/blog/dolly-faibyshev
]]> New York merkezli, Rus asıllı Dolly Faibyshev'in gözünden tüm renkleri ve tuhaflıklarıyla Rüyalar Ülkesi Amerika.
ArtBasel: A Deus Ex Machina http://keinmag.com/blog/artbasel-a-deus-ex-machina http://keinmag.com/blog/artbasel-a-deus-ex-machina
]]> Zeynep Birced'in ArtBasel izlenimleri
Ari Weinkle | Feelers http://keinmag.com/blog/ari-weinkle-feelers http://keinmag.com/blog/ari-weinkle-feelers
]]> Hayvan uzuvlarının hareketlerinden ilham alan tipografik bir deney
Aykut Cömert http://keinmag.com/blog/aykut-comert http://keinmag.com/blog/aykut-comert
]]> Bebek, Burka, Hayat, sanat, kahkaha ve Aykut Cömert'in renkli dünyasından cümleler, ilk kez yayınlanan bir süpriz kare...
To Scale: The Solar System http://keinmag.com/blog/to-scale-the-solar-system http://keinmag.com/blog/to-scale-the-solar-system
]]> Evrendeki yerimizi Nevada'da kurumuş bir göl yatağında ölçeklendirilmiş haliyle görün. 1,5 metre çapındaki güneşin etrafında bir misket tanesinin bir köşesinden merhaba.
Rahi Rezvani http://keinmag.com/blog/rahi-rezvani http://keinmag.com/blog/rahi-rezvani
]]> Rahi Rezvani'yle sanatçının yaratıcı süreçlerini ve Editors işbirliğini konuştuk.
Björk | Mouth Mantra http://keinmag.com/blog/bjork-mouth-mantra http://keinmag.com/blog/bjork-mouth-mantra
]]> Jesse Kanda tarafından yönetilen ve Björk'ün ağzının içinde geçen yeni videosu Mouth Mantra
Eating Makeup http://keinmag.com/blog/eating-makeup http://keinmag.com/blog/eating-makeup
]]> Eating Make-Up&nbsp;From The Seth Bogart Show&nbsp;
Andrea Giacopuzzi http://keinmag.com/blog/andrea-giacopuzzi http://keinmag.com/blog/andrea-giacopuzzi
]]> pop kültür, trash, kitsch, müzik ve moda etkisi altında kaleidoskopik, cüretkar ve renkli kolajların yaratıcısı Andrea Giacopuzzi
HarvardX Neuroscience | Poetry of Perception http://keinmag.com/blog/harvardx-neuroscience-poetry-of-perception http://keinmag.com/blog/harvardx-neuroscience-poetry-of-perception
]]> HarvardX Neuroscience'ın algı ve duyular üzerine hazırladığı 8 parçalık videolar serisinin 7'sini izleyin ve <a href="https://www.mcb80x.org/">buradan</a> kaydınızı yaptırın.
Soupcans | Siamese Brutality http://keinmag.com/blog/soupcans-siamese-brutality http://keinmag.com/blog/soupcans-siamese-brutality
]]> Analog kolajlardan bir Winston Hacking videosu
David Bowie | Blackstar http://keinmag.com/blog/david-bowie-blackstar http://keinmag.com/blog/david-bowie-blackstar
]]> KIC 8462852 üzerindeki potansiyel yaşamın David Bowie'nin zihninde nasıl canlandığını merak ediyorsanız 10 dakikalık "Blackstar"'ı izleyin.
Victor Solomon http://keinmag.com/blog/victor-solomon http://keinmag.com/blog/victor-solomon
]]> Lüks Basketbol fikriyle doğan Literally Balling projesinin sahibi Victor Solomon ile konuştuk.
V I C E L A N D http://keinmag.com/blog/v-i-c-e-l-a-n-d http://keinmag.com/blog/v-i-c-e-l-a-n-d
]]> İçinde bulunduğumuz gerçek dünya.

JAŠA | UNTITLED, 2015 http://keinmag.com/blog/jaa-untitled-2015 http://keinmag.com/blog/jaa-untitled-2015
]]> Krampf Gallery sanatçısı JAŠA 12 Kasım'da gerçekleştirilecek Contemporary İstanbul Art Fair için performans sanatçıları ve figüranlık üstlenebilecek kişiler arıyor.&nbsp;
Liz West http://keinmag.com/blog/liz-west http://keinmag.com/blog/liz-west
]]> Liz West ışık ve renklerle hayata geçirdiği işlerinde duyusal bir farkındalık yaratma peşinde koşuyor
MIU MIU | Subjective Reality http://keinmag.com/blog/miu-miu-subjective-reality http://keinmag.com/blog/miu-miu-subjective-reality
]]> Miu Miu'nun yeni filmi Subjective Reality'nin başrolünde Nymphomaniac'tan da hatırladığımız Stacy Martin ve Mia Goth var
MØ - Kamikaze http://keinmag.com/blog/m-kamikaze http://keinmag.com/blog/m-kamikaze
]]> Dansk müzisyen MØ, Diplo tarafından asiste edilen single'i için Kiev'de çekilen yeni klibinde kuzey avrupalı M.I.A olarak karşımızda
Encounters | Serra Duran http://keinmag.com/blog/encounters-serra-duran http://keinmag.com/blog/encounters-serra-duran
]]> Bu video fiziksel tiyatro egzersizleri üzerine kurgulanmıştır, insan bedeninin yepyeni bir tenle ilk buluşmasındaki davranışlarını analiz eder.&nbsp;Amaç duygusal iniş çıkışlar yerine yeni bir bedenle tanıştığımızdaki fiziksel tepkilere odaklanmaktır.<br><br>Kelimeleri kullanmadan oluşturulan bir dialog.
Lazy Mom http://keinmag.com/blog/lazy-mom http://keinmag.com/blog/lazy-mom
]]> The laziest by Josie Keefe and Phyllis Ma
the ways we stand by http://keinmag.com/blog/the-ways-we-stand-by http://keinmag.com/blog/the-ways-we-stand-by
]]> Nicole O’Rourke’un küratörlüğünde ve Sirma Doruk, Alexandra R Howland, Miriam Katz ve Hasan Ozgur Top’un katılımıyla Proto5533 ‘Şimdiki Duruşlarımız’ sergisini sunar. Sergi, bireysel kişiler olarak, internet çağındaki davranışlarımız ve tepkilerimizi nasıl değiştirdiğimizi analiz ediyor.
UNESCO 2015 International Year of Light http://keinmag.com/blog/unesco-2015-international-year-of-light http://keinmag.com/blog/unesco-2015-international-year-of-light
]]> UNESCO 2015 Uluslararası Işık ve Işık Bazlı Teknolojiler Yılı kapsamında yıl boyu bir çok sergi, panel, eğitim ve etkinlik düzenleyerek ışık konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor.&nbsp;
TBMA - Osman Mercy http://keinmag.com/blog/tbma-osman-mercy http://keinmag.com/blog/tbma-osman-mercy
]]> Fransa'dan bir Türk.