1 / 5

Whiplash


Sundance’te İzleyici Ödülü’nün üzerine bir de Büyük Jüri Ödülü’nü kazanan, Sundance’in ardından Cannes’da da Yönetmenlerin On Beş Günü bölümünde izleyiciyle buluşan Damien Chazelle imzalı Whiplash, Jazz'dan hoşlanan herkesin muhakkak izlemesi gereken bir film.

Özellikle müzisyenleri pek çok noktadan yakalayacak olan film, konservatuarda davul eğitimi alan 19 yaşındaki Andrew ile, okulun en acımasız Jazz ustası Fletcher arasındaki gerilim dolu ilişki üzerine kurulu.

Jazz, adanmışlık, hırs ve tutku dolu Whiplash, insanı 1 saat 46 dakika boyunca tuttuğu tiz notadan sessizliğe bıraktığında omuzlarınızdaki gerginliği farkedin, arkanıza yaslanın ve bir sigara yakın. 
2 / 5
3 / 5
Whiplash

Beste Türkön
Other Posts
Dull Men's Club
PARADISE
Commodo | Hadi Hadi Ah
Color TV, No Vacancy
Cassius - Action ft. Cat Power, Mike D
Lola Dupré
5 / 5
advert@keinmag.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.