Burcu Kuru

Utopia

Dizinin ilk sahnesi cinayetler serisi ile başlıyor. Bir akşam Doomsday Comic denen bir dükkana birinin elinde sarı bir valizle iki kişi gelir. O sırada dükkanda bulunan herkesi alışagelmedik yöntemlerle öldüren iki kişi kasiyeri sona bırakır. Kasiyerden duymak istedikleri tek bir şey vardır, Jessica Hyde nerededir?

Bu esnada Utopia dergisinden haberdar ve hayranı 5 kişi bir forum sayfasında birbirleriyle tanışır ve ertesi gün bir barda buluşmak üzere sözleşirler. Herkes sözleşildiği üzere mavi giyecektir. Becky, Ian, Wilson Wilson ertesi gün barda buluşur. Bu sırada diğer ikisi nerededir ve Jessica Hyde kimdir?

Dünya üzerinde ilaç endüstrisinin çıkarları için neler yapılabildiğini, hangi hayatların nasıl harcandığını ve bu düzene dur demek isteyen birinin söylediklerinden oluşan Utopia çizgi romanının, bir çizgi romanın, nelere sebep vereceğini anlatan, İngiliz dizilerini seven herkesin seyretmesi gereken bugüne kadarki en değişik kaçış hikayesi.
1 / 3
Utopia

Burcu Kuru

Yönetmenler: Wayne Yip, Alex Garcia Lopez, Marc Munden
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
3 / 3
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.