Burcu Kuru

The Most Stylish Homeless Man in Ukraine

Dünyadaki çoğu şehirde egzantrik tarzıyla ünlenmiş evsizler olur. Bunlar genellikle birden fazla çanta taşımalarıyla, aynı kıyafetlerle dolaşmalarıyla ünlüdür. Ancak Ukrayna'daki bu Slavik, fotoğrafçı Yurko Dyachyshyn'in iki yıl boyunca 100 den fazla fotoğrafı çekilebilecek kadar diğer evsizlerden ayrılıyor. 

Günde bir bazen iki defa kıyafetlerini değiştiren, ara sıra traş olan bu evsizin ev diyebileceği belirli bir yeri yok. Ancak belli ki diğer evsizlerle asla muhattab olmayan, çingenelerin yanına bile yaklaşmadığı bu adamın üstünü değiştirmek, kıyafetlerini saklamak için gizli bir noktası var. 

Gerçek bir tarza sahip bu Slavik, Yurko'nun objektifine 2013'ün Ocak ayında ortadan kaybolana kadar yüzden fazla defa takılmış. Belli bir zaman sonra aralarında duygusal bir bağ oluşan ikilinin bu bağı yine de her fotoğrafta Yurko'nun cebinden 1 dolara mal olmuş; iyi ki de olmuş. 
1 / 7
2 / 7
3 / 7
4 / 7
5 / 7
6 / 7
The Most Stylish Homeless Man in Ukraine

Burcu Kuru

Daha fazlası için: 
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
7 / 7
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.