The Grand Budapest Hotel


Avrupa'nın hayali Zubrowka kentinde bulunan The Grand Budapest Hotel'in ihtişamlı dönemine şahit oluyoruz.

Gustave H. otelin işleyişini büyük bir profesyonellikle idare eden, müşterilerini dahi en ince aytrıntılarına kadar tanıyan bir konsiyerj görevlisidir.

Bir gün otele bellboy olarak Zero Moustafa adında genç bir adam gelir ve kısa zamanda aralarında yakın bir dostluk başlar. İkili birbirlerinin sırdaşı olurken yaşadıkları şehir de büyük bir savaşa doğru sürüklenmektedir. Bu esnada Gustave'ın yaşlı sevgilisi Madame D. esrarengiz bir şekilde hayata veda eder. İkili Madame D.'ye veda etmek üzere yola çıkar ve maceramız başlar.

Filmin yönetmen koltuğunda büyük usta Wes Anderson otururken başrollerinde ise Ralph Fiennes, Bill Murray, Tilda Swinton ve Edward Norton yer alıyor.

Heyecanla izleyeceğiniz bir görsel şölen!
2 / 3
The Grand Budapest Hotel

Blog by Anıl Can
Other Posts
Dull Men's Club
PARADISE
Commodo | Hadi Hadi Ah
Color TV, No Vacancy
Cassius - Action ft. Cat Power, Mike D
Lola Dupré
3 / 3
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.