Burcu Kuru

SUNNEI FW15

Milanolu erkek giyim markası SUNNEI ilk koleksiyonuna göre daha geniş yeni bir koleksiyonla karşımızda!

SUNNEI’nin yaratıcıları
Loris Messina ve Simone Rizzo'dan gelen bir maille haberdar olduğumuz bu koleksiyon uyumsuzluğun uyumundan ilham alıyor. Klasik kesimleri modern hale getiren ve Milano Moda Haftası’nda Via Brera 30 numarada bir apartmanda sergilenen SUNNEI’nin FW15 koleksiyonunun renk paletinde sıcak bordolar, her zamanki gibi denimler, koyu yeşiller, maviler, gri ve sarılar var. 

Erkek giyimi için kendi güçlü tarzlarını yarattıkları markaya da yansıtmaya karar veren ikili ile yaptığımız röportajı buradan okuyabilir, bir önceki sezon'da Artillerylane takı markasıyla yaptığı bu işbirliğinden çıkan kapsül koleksiyonlarını glueclothings ve weareselecters'dan online olarak satın alabilir, yeni koleksiyonlarına ise ilerleyen sayfalarda göz atabilirsiniz..
1 / 5
2 / 5
3 / 5
4 / 5
SUNNEI FW15

Burcu Kuru

Daha fazlası için:
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
5 / 5
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.