2 / 6

Seren Dal - Minimal Food S1


“American Hospitality Academy International Hotel Management Schools” İstanbul Kampüsü-Türkiye’nin ilk uluslararası ağırlama ve mutfak akademisi USLA, 13 Kasım Uluslararası Yemek Fotoğrafları etkinliğini yemek fotoğrafçısı ve aynı zamanda KEIN Magazine co-founder'ı Seren Dal'ın yemek fotoğrafları ile kutladı.

2011'den beri yemek fotoğrafçılığı yapan Seren Dal bugüne kadar
MSA, Neolokal, Mama Shelter, Dean&Deluca, Kafe Pi, L’escargort Alacati, USLA, Maksut Aşkar, Leb-i Derya, Roka Davet gibi restoran, akademi ve şeflerle çalıştı. Yemek fotoğrafçılığında basit, kişilikli, süsten uzak; doğal olanı fotoğraflamayı seven ve bunu fotoğrafladığı objelere ve yemeklere de yansıtan Seren'in 13 Kasım USLA sergisi aynı zamanda kendisinin ilk solo sergisi.

Sergiyi 20 Kasım'a kadar ücretsiz ziyaret edebilir, sizler de yaptığınız yemeklerin uluslararası bir platforma taşınmasını isterseniz Twitter üzerinden #allfoodsbrightandcolourful ve #usla hashtag'i ile @foodphotoaward adresine twit atarak fark edilebilirsiniz. (Aynı hashtag'ler instagram için de geçerli)

USLA
Gülbahar Mah. Avni Dilligil Sok. No: 12
Mecidiyeköy - İstanbul

3 / 6
4 / 6
5 / 6
Seren Dal - Minimal Food S1

Burcu Kuru

Fotoğraflar: Ece Yazıcıgil
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
6 / 6
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.