Burcu Kuru

Screenwriting Lessons w/ James Franco

On parmağında on marifet James Franco bir zaman önce interneten online ders verebileceğiniz Skillshare sitesi üzerinden bir senorya kursu vermeye başlamış. Franco ve prodüktör Vince Jolivette tarafından 90ar dakikadan 15 ders verilen kursun adı da "Introduction to Screenwriting for Short Film". Okuldan beri arkadaş olan ikilinin birlikte Rabbit Bandini adında bir de prodüksiyon şirketleri bulunuyor. Kursa katılan senaryo yazarı olmaya meraklı gençler derslerde filmlerini nasıl bütçelendireceklerini, yatırımcıları nasıl ikna edebileceklerini, yazılı bir metni nasıl senaryoya dönüştüreceklerini ve senaryo konseptleri geliştirmeyi öğrendiler.

Malesef Franco'nun dersleri 6 ay öncesinde kaldı. Ancak şimdi ilerde tekrarlayabilme ihtimali olan derslere ithafen, Profesör Franco'nun tarzını ve öğrencilerine göstereceği yolu anlamak için daha önce çektiği bu minicik ama nefis kısa filmi seyredelim. Sayfayı çevirmeniz yeterli olacaktır.

İyi yangınlar efendim.
1 / 3
Screenwriting Lessons w/ James Franco

Burcu Kuru
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
3 / 3
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.