Burcu Kuru

Reneé Levi - SİBEL

art ON İstanbul, 1960 yılında İstanbul‘da doğan Renée Levi‘nin ülkemizdeki ilk kişisel sergisini sunuyor. 

Ailesiyle birlikte 1964 yılında İsviçre’ye yerleşen sanatçı, güçlü renkler kullanarak gerçekleştirdiği çalışmalarıyla uluslararası bir konuma sahip. Basel’de yaşayan Levi‘nin sergisi, her türlü anlatımcılıktan kurtularak “kavramsallaşmış” renk öğesini gündeme getiriyor.

Renée Levi‘nin “Sibel” ismini taşıyan sunumunda, sanatçının bu sergi için özel olarak ürettiği ve daha önce sergilenmemiş olan tuval çalışmalarının yanı sıra, desen ve farklı tekniklerde gerçekleştirilmiş olan kâğıt işleri yer alacak.

Reneé Levi'nin “Sibel” isimli kişisel sergisini 6 Ocak 2015 – 21 Şubat 2015 tarihleri arasında Akaretler'de art ON İstanbul'da görebilirsiniz. 
1 / 3
2 / 3
Reneé Levi - SİBEL

Burcu Kuru

artonistanbul.com

Şair Nedim Caddesi
No: 4 Akaretler
Beşiktaş, İstanbul
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
3 / 3
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.