Burcu Kuru

Reincarnation - CC The World

Cara Delevigne ve Pharell Williams'ın başrollerini paylaştığı, ilk gösterimini haftaya Métiers d’art collection, Salzburg'da yapacak olan, Karl Lagerfeld'in yönettiği Chanel filminden detaylar açığa çıkmaya başladı!

Filmin, Pharell'in sözlerini yazdığı bir de şarkısı var. Şarkının adı? Elbette
CC THE WORLD. Reincarnation isimli film, ikonik Chanel ceketin derinliklerine iniyor. Geraldine Chaplin tarafından canlandırılan Gabrielle Chanel, Avusturalya tatili sırasında asansör operatörünün (Pharell Williams) ceketinden ilham alıyor. Daha da rüyalaşan olaylar silsilesinde reenkarnasyona uğrayan Pharell Avusturya İmparatoru 1. Franz Joseph'in eşi ise İmparatoriçe Sisi'yi canlandıran Cara Delevigne. Ve tüm bunları takip eden Pharell'in filmin aynı zamanda soundtracki olan vals şarkıları... CC The World.

Ön gösterim için bir sonraki sayfaya geçmeniz yeterli olacaktır... İyi seyirler!
1 / 3
Reincarnation - CC The World

Burcu Kuru
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
3 / 3
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.