Burcu Kuru

Nublu İstanbul Opening

Dün akşam, Sıraselviler 55 numaraya taşınan Nublu'nun haftasonu yapılacak olan büyük açılışından önce yeni adresi ve yeni mutfağını kutlamak üzere menü tadımına davetliydik.

Yeni yerinin açılışı için artist Felix Rodewaldt ile işbirliği yapmış Nublu. Felix, Nublu'nun duvarlarına, bugüne kadar dünyadan birçok mekanın ve sanat galerisinin de duvarlarına yaptığı gibi bantlayarak boyut ve renk katmış. Felix ile yaptığımız röportaj çok yakında KEIN'da olacak.

İlhan Erşahin'in sahibi olduğu New York merkezli Nublu'nun 16 Ekim menü tadımına İlhan Erşahin'in DJ seti eşlik ettiği gibi 17-18 Ekim, iki akşam sürecek büyük açılışında da yine 'İlhan Erşahin's İstanbul Sessions and Friends' konseri olacak.

Bundan sonra Nublu'da konserden önce ilk kez açtıkları muhteşem mutfaklarında yemek de yiyebileceksiniz. Biz KEIN Ekibi olarak dolu gelen tepsileri boşalttık, parmaklarınızı yiyeceğiniz garanti.

*Bu akşam ve yarınki açılışlar için Nublu'ya gidecekler biletleri kapıdan alabilirler. 

Nublu İstanbul
Sıraselviler 55
1 / 2
Nublu İstanbul Opening

Burcu Kuru

Nublu Facebook Page
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
2 / 2
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.