1 / 8

Moonrise Kingdom


New England kıyılarında hayali bir ada olan New Penzance'da geçen hikayemizin ana karakterleri Sam ve Suzy adında iki 'genç'. Sam ve Suzy hayal ettikleri özgür yaşama kavuşabilmek üzere birlikte kaçma planı yaparlar ve günü gelip çattığında Sam tüm ekipmanlarıyla zorlu yaşam şartlarında hayatta kalmaya hazırdır.

Filmin en tatlı karakteri kaçarken yanına almayı gördüğü bilim-kurgu romanları, birkaç plak ve kedisiyle Suzy. O sırada aklıma gelen tek şey şu; kaçarken insanın gerçekten başka neye ihtiyacı olabilir ki? Hiçbir şeye.

Sam ve Suzy'nin sahilde donla dansları, fantastik hayalleri, hedefledikleri özgür yaşamı, bu hayali adanın hayali karakterlerinin onları arama maceraları ve en güzeli ise Sam ve Suzy'nin düğünü için Moonrise Kingdom'u mutlaka seyredin.
2 / 8
3 / 8
4 / 8
5 / 8
6 / 8
7 / 8
Moonrise Kingdom

Burcu Kuru

Yönetmen:

Wes Anderson
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
8 / 8
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.