1 / 8

Masters Of Sex


Masters Of Sex, 2 sezonu tamamlamış, 60lı yıllarda seks araştırmaları yapan bir ikilinin gerçek hayat hikayesinden esinlenmiş, özellikle 2. sezonuyla sadece seks araştırmalarıyla kalmayıp dönemin birçok yarasına da parmak basan bir televizyon dizisi.

William Masters jinekoloji alanında uzmanlaşmış bir doktordur. Yalnız bununla yetinemez ve seks üzerine bilimsel bir araştırma yapmak ister. Asistanı Virginia, telefonlara bakmak ve toplantı organize etmekle sorumlu olacak bir asistandan çok daha fazlasıdır. Virginia'nın insanlara geçen müthiş bir enerjisi vardır ve üstelik meraklı ve öğrenmeye çok açıktır.

Birbirlerinin eksiklerini mükemmel bir şekilde kapatan ikili çalışmayı birlikte yürütmeye başlar. Ancak bir süre sonra katılımcıların sebep olduğu problemler, ikiliyi farklı yollar denemeye yöneltir.

Özellikle 2. sezonuyla dönemin daha derin konularına inen Masters Of Sex ilişkilerle ilgili aklınıza gelebilecek her türlü sorunu irdeleyen bunun üzerine bir de müthiş görüntüler sunan, tarihe de güzel göndermeler yaparak ışık tutan harika bir dizi. 
2 / 8
3 / 8
4 / 8
5 / 8
6 / 8
7 / 8
Masters Of Sex

Burcu Kuru
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
8 / 8
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.