1 / 12

Mama's Boy Dandy / AHS


Yayınlanmaya başladığı günden beri bir efsane haline gelen American Horror Story'nin güncel olarak takip ettiğimiz sezonu Freak Show biraz enteresan bir hikaye örgüsü sunsa da 'freak' severleri tatmin ediyor. 

AHS - Freak Show'un en önemli özelliklerinden biri ise dizideki oyunculuk seviyesi. Ancak yeteneğiyle diğerlerinden ayrılan bir isim var: Annesinin kuzusu Dandy karakterini canlandıran Finn Wittrock. Bitmesine yalnızca 3 bölüm kalan dizinin özellikle son bölümlere doğru zaten yukarıda olan çıtasını iyice yükselten Wittrock, sergilediği olağanüstü performansla resmen göz dolduruyor.

Biz de bunu fırsat bilerek, Dandy'nin psikolojik anlamda algılarınızı sınayacak karakterine ait nefis fotoğraflarından oluşan minik bir galeri hazırladık.
2 / 12
3 / 12
4 / 12
5 / 12
6 / 12
7 / 12
8 / 12
9 / 12
10 / 12
11 / 12
Mama's Boy Dandy / AHS

Burcu Kuru
Other Posts
Harem Bath (Duygu - Begüm Öztürk)
Bethany Vargas - Pushpull
Melisa King
Kitchen
#keineditorial: ORIEL
Dolly Faibyshev
12 / 12
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.