LIFE


Simon Blakeney ve Stephen Lyle'nin yönettiği, 2009 İngiltere yapımı, 10 bölümlük bu vahşi hayat belgeselini henüz izlemediyseniz, bilmediğiniz çok şey var. BBC'nin muhteşem ekibinin 3 yıl süren çalışması sonucunda ortaya çıkan 'LIFE' , hayat ile yüzleşmenin zorlukları ile başlayıp, memeliler, kuşlar, av ve avcılar olarak devam etmekte.

İzlerken 'Yok artık!' dedirten, hayvanlar arasındaki hiyerarşiden tutun avlanma tekniklerine kadr bilmediğiniz herşey bu belgesel serisinde. Mutlaka izlemelisiniz.

İsterseniz Türkçe altyazılı, isterseniz Tuncel Kurtiz'in dublajından izleyebileceğiniz bu belgesel serisi çekilmiş en heyecan verici seri.

İyi seyirler.
2 / 3
LIFE

Anıl Can
Other Posts
Holograms for Freedom
Burak Ata & Sabo Akdağ
The Grand Budapest Hotel
The Theory of Everything
Before Night Falls
I'M NOT THERE
3 / 3
advert@keinmag.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.