Burcu Kuru

Kaan Bağcı - Favorite 3

Heisenberg. Walter White'ın bastırılmış benliğinin dışa vurumu.

Breaking Bad, dünya üzerindeki en iyi dizi. Tapılası suçlu WW ile çıkılan bir yolculuk; kimya öğretmenliğinden, kendisi ile bir saat daha vakit geçirmesi için birine 10.000 dolar ödeyebilecek yalnızlığa koşan uzun bir yolculuk. Uyuşturucuyu kullanmakla onu üretmek arasında kalan Jesse ile gelmiş geçmiş en iyi ikilinin en suçlu hikayesi.

Seyredenler için her zaman nefis bir anı olarak kalacak, hep özlenecek. 

Seyretmediysen sen sen ol hemen başla, bitch.
1 / 7

Kaan Bağcı - Favorite 3


Hannibal tapılacak yamyam olarak sayfalarımızdaki yerini daha önceden almıştı. 

Geçmişten günümüze kadar bir fenomen olarak akıllardaki en muhteşem yamyamın dizisi, henüz noktalanmış bir hikaye değil. Sevenleri 3. sezonunu sabırsızlıkla bekliyor.

Hannibal'ın dizi olarak sunulması, Will Graham'i tanımamıza, ekrandan doğru da olsa beynimizle oyunlar oynanmasına, kafalarımızın karışmasına, Hannibal'ın en detaylı, en mahrem sırlarına erişmemize olanak sağladı.

Hayranlık duyduğumuz yamyamı seyretmeye hep devam edeceğiz.
3 / 7

Kaan Bağcı - Favorite 3


Gelecekte bizi neler bekliyor? Yarın telefonlarla çevrilmiş dünyamızda hangi yeni teknolojiyi keşfedeceğiz? Peki bu keşifler hayatlarımızı ne şekilde etkileyecek? İnsanlık bunu iyiye kullanabilecek mi? Yoksa saplandığımız bu çamurda daha da derine mi çekileceğiz?

İşte Black Mirror bize teknolojinin dünyamızı ne hale getireceğini gösteriyor. Dünyadan örneklerini ya da benzerlerini duydukça da, olacakları gerçeğe fazlasıyla yakın yansıttıklarını anlıyoruz her geçen gün. Bir domuzla seks yapmak ve bunu online yayınlatmak zorunda kalan bir başbakanın durumu, belki bundan 20 yıl sonra bir diziye konu olacak kadar ütopik olmayacaktır. 

Her sezonu 3 bölümden oluşan mini dizi Black Mirror, yakında 3. sezonu ile yeniden izleyicisiyle buluşacak.
5 / 7
Kaan Bağcı - Favorite 3

Burcu Kuru

Daha fazlası için:

PLEASE CLICK ON THE IMAGES TO ENLARGE
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
7 / 7
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.