1 / 9

Infarm Berlin


Infarm, 2012 yılında Tel Aviv'den Berlin'e taşınan girişimci kardeşler Erez ve Guy Galonska'nın kapalı alanda yetiştirilebilir taze yiyecek dükkanlarının adı. 

Infarm'ı insanlar taze yiyeceklere kolaylıkla ulaşabilsinler diye başlatan ikili daha sonra bu mikro bahçeleri insanların kendi evlerinde yetiştirmek istediğini anlayınca origamiye benzer kitlerde satmaya başlar. Infarm'ı diğerlerinden farklı yapan en son teknoloji ile üretilmeleri. En son teknoloji led kullanılarak üretilen bu mikro bahçelerin aynı zamanda tüketilebileceği bir kafe de açmış Galonska kardeşler. 

İster onaylayın ister onaylamayın, Berlin'in yeniliklere son derece açık olduğuna ikna olmuş bu kardeşler şimdiden bu kapalı alan bahçeleriyle farkındalık yaratmaya başlamışlar. Berlin'e yolunuz düşerse taze ananas çayı içip öyle geri gelin.
2 / 9
3 / 9
4 / 9
5 / 9
6 / 9
7 / 9
8 / 9
Infarm Berlin

Burcu Kuru

Daha fazlası için Infarm Facebook Fanpage

Fotoğraflar: Freunde von Freunden
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
9 / 9
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.