Burcu Kuru

IDF - Unlimited Leather

Deri sektörünün dünyadaki en önemli buluşmalarından olan IDF 2014 9. İstanbul Deri Fuarı, 18-20 Kasım 2014 tarihleri arasında, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

Fuar süresince her gün saat 14:00’de gerçekleştirilen “Unlimited Leather” defilelerinde, ziyaretçiler sektörün önde gelen firmalarından,
Mefi, Adamo, Derimod, Elibol by Simay Bülbül, Emelda by Deniz Berdan, Lento Fur ve Punto by Hakan Yıldırım imzalı koleksiyonları izleme fırsatı buldu.

Ruken Mızraklı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen defileye Demet Sabancı Çetindoğan, Leyla Alaton, Feryal Gülman, Heves Ekinci, Roksi Garih, Aylin Tahincioğlu, Atıl Kutoğlu başta olmak üzere pek çok isim katıldı.

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Deri Vakfı (TÜRDEV) önderliğinde Türkiye Deri Konfeksiyoncuları Derneği (TDKD) işbirliği ile düzenlenen 9. İstanbul Deri Fuarı, katılımcı firmaları nitelikli alıcılar ile buluşturdu. Türk deri sektörünün dünyaya açılan kapısı ve alanında dünyadaki 4. büyük fuar olma özelliğini taşıyan IDF 2014, içinde barındırdığı etkinliklerle geleneksel bir “fuar” görüntüsünden çok, deriye dair her şeyin bir arada olduğu, derinin sanatla, tasarımla, yaratıcılıkla buluştuğu bir “Deri Festivali” havasındaydı.
1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
IDF - Unlimited Leather

Burcu Kuru
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
6 / 6
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.