Burcu Kuru

I Am Not Malfunctioning, You Are Kostis Fokas Exhibition, London

Uzun bir zamandır her işini takipte olduğumuz, dergimizde çekimlerini yayınladığımız çok sevgili ve çok yetenekli yarı Türk yarı Yunan fotoğrafçı Kostis Fokas, bu cuma 14 Kasım'da Londra'da ilk sergisini gerçekleştirecek.

The Queer Archive ve Dalston Superstore'un sunduğu Kostis Fokas'ın ilk sergisinde, I Am Not Malfunctioning, You Are isimli yeni serisinden fotoğraflar göreceğiz. Dalston Superstore, East London'da gerçekleşecek sergi 14 Kasım'da özel açılış ile başlayacak ve 8 Şubat 2015 tarihine kadar devam edecek.

Saskia Wickins ve Konstantinos Menelaou kuratörlüğünde gerçekleşecek sergide biz de orada Kostis'i şahsen tebrik etmek ve türlü hesaplarımızdan canlı olarak Fokas'ın imzası haline gelmiş erotik ve sürreal dünyasına hep birlikte giriş yapmak üzere orada olacağız.

Adres:
Dalston Superstore, Dalston - East London
117 Kingsland High Street, E8 2PB London
1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
I Am Not Malfunctioning, You Are Kostis Fokas Exhibition, London

Burcu Kuru

I AM NOT MALFUNCTIONING, YOU ARE

A PHOTOGRAPHY EXHIBITION BY KOSTIS FOKAS
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
6 / 6
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.