1 / 6

Gözde Mutluer


Yarattığı sürreal ve masalsı kadınlarla dikkatimizi çeken Gözde Mutluer aynı zamanda oyunculuk kariyerini sürdüren ve sanatın diğer formlarının da tadına bakmaya hevesli genç bir sanatçı. Çizdikleri, yaptıkları ve planladıklarını anlatmasını istedik Gözde'den:

"Bir şeyler üretmek kendini keşfe çıkmakla başlayan bir bağımlılık oldu benim için. İçimden yüzlerce kadın çıktı ve ben de onları kalıcı bir hale getirmek istedim. İllüstrasyona da oyunculuk gibi bu sebepten başladım desem yalan söylemiş olmam. Hepsi kendini bulmakla ilgili. Sanatın her haliyle ilgim olsun istiyorum elimden geldiğince.

23 yaşındayım, 2008 yılından beri profesyonel olarak oyunculuk yapıyorum. Hayatımı oyuncu olma isteğim şekillendirdi. İllüstrasyonla ilgilenmeye 2010 yılında başladım. Bu aralar yakın zamanda açmayı planladığım sergi için hazırlanıyorum."
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
Gözde Mutluer

Burcu Kuru

Daha fazlası için tıklayın.
Other Posts
Bethany Vargas - Pushpull
Melisa King
Kitchen
#keineditorial: ORIEL
Dolly Faibyshev
Psychedelic sex education for kids
6 / 6
advert@keinmag.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.