Burcu Kuru

FLIRTMOJI

Yıl olmuş 2014. Elleri akıllı telefonlara yapışmış, wi-fi olmadan yaşayamaz hale gelmiş bir nesiliz. Emojilerle sessiz sinema oynayan mı istersin, meyve sebzeye seksüel anlamlar yükleyen mi. Ama Kaliforniyalı tasarımcılar sağolsun, artık FLIRTMOJI ile birbirimize uluyan köpekler, LGBTI bayrakları, ağız bandajı hatta kelepçeler bile gönderebileceğiz! Flirtmojinin 5 ayrı kategorisi var: Teen Dream, Toyland, Fetish 101, Hotel Suite, Party Time ve BDSM.

Flirtmoji'nin tasarımcıları açık bir şekilde yaygınca kullanılan hatta İngilizce'de bir kelimesi bile olan 'seks mesajlaşması' yani
sexting ile ilgili şöyle söylüyorlar: "İnsanlar her zaman cinsel yaratıklar olmuştur. Biz de telefonlardan, wi-fi çılgınlığından ve sextingden yararlanarak Flirtmoji'yi yarattık. Birbirimize seks içerikli mesajlar ve fotoğraflar gönderiyoruz. Bunu seviyoruz. Porno seyrediyor ve hakkında konuşuyoruz. Ancak tüm bu cinsel aktivitelere ve bunun gün gibi ortada olmasına rağmen Android ve IOS seksüel içeriğe izin vermiyor."

Haklılar. İşte bu yüzden de flirtmojileri websitelerinden Appstore'daki herhangi bir aplikasyondan fazla olmayan 0.99$ lık bir fiyata ulaşılabilir kılmanın bir yolunu bulmuşlar.

Teşekkürler FLIRTMOJI :)
1 / 3
2 / 3
FLIRTMOJI

Burcu Kuru

flirtmoji.co
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
3 / 3
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.