Burcu Kuru

FKA Twigs

Bir dansçı olarak kariyerine başlayan FKA Twigs, ilk albümüyle birlikte DAZED'e kapak olmuştu bile. Kendisi müzik dünyasının şuanki en heyecan verici ismi olarak tanımlanıyor. Gerçekten de tarzı ve müziğiyle dünyaca uğramamız gereken değişimin kapılarını aralıyor kendi başına.

Çıkardığı her single için seyretmesi sabır isteyen yakın çekim video klipleri, Tulum, Meksika'da çektiği canlı performans videosu, billboardlara şimdiden girmiş ismi, 2013'ün en iyi şarkıları listelerinde yerini almasıyla "kırılgan elektronik ve savuran dans" ritimli müziğiyle fark yaratmaya başladı bile. 

Biz de FKA Twigs'in bu tatlı tarzına, değişimi kucaklayan müziğine dayanamadık ve en iyi 5 klibini sayfalarımıza taşımaya karar verdik. Sizlere, olur da her klibini seyretmeye çalışırsınız diye sabır diliyor, FKA TWIGS'in dünyasına hoşgeldiniz diyoruz.

Bonus: FKA Twigs - Hide (Live from Tulum - Mexico) - Son sayfa
1 / 8
FKA Twigs

Burcu Kuru

FKA Twigs Website
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
8 / 8
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.