1 / 7

Filth


Filth, İngiliz yapımı, gün be gün kötüye giden zihinsel hastalığıyla karakterimiz Bruce'un terfi almak üzere eşi tarafından tembihlendiği ve eşinin arzusunu yerine getirebilmek için her şeyi -ama her şeyi, göze alabileceğini seyrettiğimiz bir film. 

The Last King of Scotland, Atonement gibi filmlerden çok da iyi tanıdığımız İskoç James McAvoy, Bruce karakterine adeta can ve kan veriyor. Bruce o kadar takıntılı, o kadar deli hatta o kadar şerefsiz ki, filmi seyrederken bazen ondan nefret bile ediyorsunuz. Filme ara vermek, nefes almak istiyorsunuz çünkü Bruce o kadar yoğun yaşıyor ki, bir an onunla sürüklenip gittiğinizi farkediyorsunuz. Bir kaçıkla beraber hareket etmek bir süre sonra yoruyor. 

Siz tüm bu çılgınlıkla idare etmeye çalışırken film hiç dinlenmiyor ve bu sefer öyle bir sahne çıkarıyor ki Bruce için kahrolmaya başlıyorsunuz. 

Filth, enerjisi dur durak bilmeyen bir film arıyorsanız, sizi orada öylece bekliyor olacak. 
2 / 7
3 / 7
4 / 7
5 / 7
Filth

Burcu Kuru
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
7 / 7
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.