1 / 10
2 / 10

Dean Bradshaw | Golden Years


Los Angeles bazlı fotoğrafçı Dean Bradshaw'ın Golden Years serisi için şu cümleleri sarfediyor:

‘Olimpiyatları 75 yaşında bir atletin kazanamayacağını kim iddia edebilir? Onlarca kahramanı en ciddi halleriyle fotoğrafladıktan sonra, kahraman fikrini tersine çevirmeye karar verdim. Zihnimiz bir sürü farklı profesyonel spor dalından sert ve güçlü atletlerin görüntüleriyle bir bombardıman altındayken, haftasonu savaşçılarını onurlandırmayı atlıyoruz. Golden Years bu düşünceyle doğdu."

Dünya popülasyonunun ortalama yaşının gitgide arttığı günümüzde reklamların, markaların ve ürünlerin hedef kitleleri bu yöne doğru ilerlerken sanatın da gideceği yönleri sorgulamaya başlamış sanatçılar da gün be gün artacak gibi. 
3 / 10
4 / 10
5 / 10
6 / 10
7 / 10
8 / 10
9 / 10
Dean Bradshaw | Golden Years

Blog by Beste Türkön

Daha fazlası için
Other Posts
Dull Men's Club
PARADISE
Commodo | Hadi Hadi Ah
Color TV, No Vacancy
Cassius - Action ft. Cat Power, Mike D
Lola Dupré
10 / 10
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.