Burcu Kuru

Coupe de Bra - Kate Moss

Kate Moss'un sol göğsünden şampanya içeceğiniz hiç aklınıza gelir miydi? Şanslısınız. Artık mümkün! 16. Louis'in karısı Queen Marie Antoinette'nin göğüs kabından yapıldığı efsanesiyle tandığımız şampanya bardaklarının aslında Antoinette'nin ölümünden yıllar sonra tasarlandığını hepimiz biliyoruz. (yoo dediğinizi duyar gibiyim)

KEIN yüzyıllık sırra açıklık getiriyor! Şampanya kadehleri Marie Antoinette'nin ya da hiçbir saraylının göğsünden esinlenerek yaratılmadı! Ama peki herhangi bir kadınınkinden yaratıldı mı? EVET.

Londra'nın 'posh' yerlerinden Mayfair'de, Moss'un 40. doğum gününü kutlayacağı 34 Restaurant Kate Moss'un doğum günü şerefine bir heykeltraşla anlaşmış. Restoran, Moss'un sol göğsünden aldıkları bir kalıptan şampanya kadehi tasarlamaya karar vermiş. Nitekim de ortaya bu gördüğünüz kadeh çıkmış. Moss, "Marie Antoinette ile anılan bir efsanenin bir parçası olabilmek gurur verici. Antoinetteyi hep çok ilginç ve afacan bulmuşumdur." diyerek memesiyle olduğu kadar aklının da güzelliğini ortaya koymuştur. 

Kadehinde zehir olsa içerim diyenlerdenseniz, bu yıl 9 Ekimden sonra Londra Mayfair'de seçilmiş restoranlarda afiyetle içebilirsiniz.
1 / 3
2 / 3
Coupe de Bra - Kate Moss

Burcu Kuru

Kaynak: 
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
3 / 3
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.