1 / 3

Black Mirror - White Christmas


Bu yazı spoiler içermemektedir! Gönül rahatlığıyla okuyabilirsiniz.

İnternete bağlanınca bloklanan sabit telefon hatlarını hafızalarımızdan henüz atamamışken teknolojinin gelişmesiyle yerimizden kıpırdamadan işlerimizi halleder olduk. Sosyal kimlikler çevremizi öylesine sardı ki hayalini kurduğumuz paralel evren gerçek oldu; birer gerçek birer de sanal olmak üzere iki karakter üzerinden yaşamımızı sürdürür hale geldik.

İşte Black Mirror birkaç yıl önce tam da adı gibi siyah bir ayna tutmaya geldi teknolojik yaşamlarımıza. Dizi, bundan birkaç yıl önce başladı, her bölümü film tadında toplam 3er bölümden 2 sezon sürdü ve bitti. Ancak bu noel, gerçek bir hediye tadında, White Christmas adlı tek bir bölümle geri döndü. Hem de ne dönmek!

Bu bölümü seyretmeden önce diğer bölümleri seyretmenizi şiddetle tavsiye ederim zira dizinin ana sezonlarını gördükten sonraki
'Daha fazla ne olabilir ki?' anında aklınızın tüm sınırlarını zorlayacak White Christmas size ilaç gibi gelecek!2 / 3
Black Mirror - White Christmas

Burcu Kuru
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
3 / 3
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.