Burcu Kuru

Black Mirror Christmas Special

16 Aralık saat 21:00'de herkes ekran başına! 


3er bölümlük 2 sezonuyla gönülleri fetheden mini dizi Black Mirror, Christmas için çekilmiş 90 dakikalık çok özel tek bir bölümle geri dönüyor!

Dizinin kanalı olan ve bu bölümün bugüne kadarki en iyi bölüm olacağını söyleyen Channel 4 heyecan dozajını artırmayı şimdiden başardı. Teknolojiyle nasıl sınandığımızı tüm çıplaklığıyla gözümüze sokmakta usta olan Black Mirror bu kez Mad Men'in Jon Hamm'inin yanısıra televizyondan tanıdığımız Rafe Spall, Oona Chaplin ve Janet Montgomery gibi isimlerle karşımıza çıkacak.

Seyircisine iyi bir gözlem ve dibine kadar kara mizah sunan Black Mirror'un son ve en mükemmel bölümü için sabırsızlıkla bekliyoruz.
1 / 4
2 / 4
3 / 4
Black Mirror Christmas Special

Burcu Kuru
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
4 / 4
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.