Burcu Kuru

Art Basel Miami Beach 2014: Miley Cyrus Effect

Miley Cyrus ailemizin şeker kızıyken bir gecede popçu kız olarak karşımıza çıkmış olabilir. Ve dünya üzerindeki neredeyse kimse bunu kabullenememiş de olabilir. Ama kendisini bir showgirl olarak değerlendirecek olursak, başarısını ve her şeyin dışında aslında hala ailemizden biri gibi olma özelliğini inkar edemeyiz. Miley Cyrus bana göre instagramı en iyi kullanan ünlülerden biri!

Art Basel Miami Beach sanat fuarı 3 Aralık gecesi ilk partisiyle açılışını yaptı. Gitseniz de listede adınız olmadığı sürece giremeyeceğiniz partileri, nakit akışı, ünlü akını derken fuarın sanat kısmından belli başlı dergiler haricinde bahseden olmasa da 26 ülkeden artist katılımıyla Art Basel dünyanın en büyük sanat etkinliklerinden biri. Miley Cyrus ise bu gece Miami Raleigh Hotel'de bu fuarın açılışını yapacak ve orada bulunacak ünlülerden sadece biri.

1 / 12

Art Basel Miami Beach 2014: Miley Cyrus Effect


Miley Cyrus'un Art Basel'de performans sergilemesinin yanı sıra daha önce Jeremy Scott'un son koleksiyonunda işbirliğiyle her renkten aksesuarları birleştirerek yaptığı objelerin yanında bir de instagramdan paylaşmakta olduğu ve hayranlarının bile şikayetçi olduğu komik editleri de açılış sırasında sergileyecek. Bu editler, Cyrus'un bebeklik fotoğraflarından alınmış suratların en olmadık fotoğraflarına yapıştırılması, pizza kostümleri, ağzındaki dev sarılmış sigaraları ve buna benzer onlarca komik şeyin bir araya gelmesinden oluşuyor. 

Miley'nin instagramda diğer ünlülerin tam aksine, hiç düşünmeden, bu aşırı editlenmiş hatta çoğu zaman 'çirkin' gözüktüğü fotoğrafları paylaşması onun hakkındaki görüşlerimi çok büyük ölçüde değiştirdi. Miley'nin instagramını önceden kendisinin muadili gördüğüm Justin Bieber'ın instagramıyla karşılaştırdığımda özellikle fikrim kesinleşiyor.

Lafı fazla uzatmadan,
Art Basel Miami Beach'in açılışında sergilenen, aşırı özgüvenli ve hayranlarının şikayetlerini de içeren komik editlerin yanında Miley'nin instagram hesabında paylaştığı kolaj çalışmalarını hep beraber görelim.
2 / 12
3 / 12
4 / 12
Miley doğum gününde bu fotoğrafı paylaştıktan yarım saat sonra bir hayrandan gelen sağdaki editi 'Of course' yazarak paylaştı.
5 / 12
6 / 12
7 / 12
8 / 12
9 / 12
10 / 12
11 / 12
Art Basel Miami Beach 2014: Miley Cyrus Effect

Burcu Kuru
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
12 / 12
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.