Amores Perros


Köpek dövüşlerine özünde bir canlının yaşam hakkını savunan herkes karşı olsa da malesef bu yapıldığı gerçeğini değiştirmiyor. Amores Perros vahşi sayılabilecek ve son derece etkili köpek dövüştürme sahneleri ile başlıyor. İlk etapta tutuntuğumuz hikaye, dakikalar ilerledikçe kelebek etkisiyle birbirine bağlanarak bambaşka bir hal alıyor.

Dayanılmaz gerçekçiliği ve kameranın hareketliliği filmin sürükleyiciliğiyle doğru orantılı. Başından sonuna temposu düşmeyen bir film seyrediyorsunuz. İsmi Türkçeye Paramparça Aşklar ve Köpekler olarak çevrilen film para, aşk, şiddet, pişmanlıklar, kayıplar, obsesyonlar, sistem eleştirileri, kan, dostluk gibi birçok hayata dair konuyu barındırıyor içinde. Koşulların tek bir kişiye ya da duruma göre yorumlanamayacağını çok güzel ve 3 farklı hikayeyle anlatıyor.

Babel, 21 Grams, Biutiful gibi filmlerden tanıdığımız Meksikalı yönetmen Alejandro González Iñárritu oturuyor yönetmen koltuğunda Amores Perros'un. Bugüne kadar seyretmediyseniz bu karanlık renklerle ve muhteşem hikayeyle buluşmanızı tavsiye ederiz. 
3 / 7
4 / 7
5 / 7
6 / 7
Amores Perros

Burcu Kuru
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
7 / 7
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.