1 / 6

Adres: Boeing 727


Dev, 3 motorlu bir Boeing 727 satın alan Bruce Campbell, ev gibi döşediği uçağıyla beraber Portland Oregon'da ormanın içinde yaşıyor. Uçak şuan için derme çatma da olsa bir duş sağlıyor ancak Bruce hala lavabo, ışıklar ve koltukları geliştirmek için uğraşıp duruyor. 

Yılın 6 ayı bu uçağın içinde, geri kalan 6 ayı ise Japonya'da geçiriyor Bruce ve bu uçaklardan daha fazla alıp yapmak istiyor. 

Elbette bir uçağın içinde yaşama fikri ilk başta garip geliyor ancak Bruce Campbell'ın yarattığı uçakları görünce insan şöyle bir durup düşünüyor. Ev ya da yaşama alanı deyince akla ilk gelen dört tarafı duvarlarla kapalı bir mekan oluyor ancak aslında amaç soğuktan, sıcaktan sizi koruyacak, size yaratıcı olma, üretme, mutluluğunuzu paylaşma alanı yaratması ise bu bir uçak neden olmasın. 

İlk olmak her konuda zordur ama belki Bruce bunu bir işe dönüştürür; uçakları alır, tamir eder, hatta belki içlerini güzelce döşer ve onunla aynı deneyimi paylaşmak isteyen kişilere satar. 

Belki de bu fikrimi Bruce'a mail atmalıyım...
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
Adres: Boeing 727

Burcu Kuru

"Man Lives In A Boeing 727 In The Middle Of The Woods"

Görseller:
John Brecher
Evan Quach
Other Posts
Conversations
BLK SKN
Hanna Rédling - BÓBITA
Minval - Çağla Çağlar
Destino by Salvador Dali & Walt Disney
Murat Palta
6 / 6
keinmag@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmag.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmag.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.